Архітектура будинків

 

Архітектура приватної нерухомості починається з ідеї про побудову надійного, комфортного і красивого будинку для себе і своєї сім'ї. Найчастіше виникає питання, що краще: замовити індивідуальний архітектурний проект в компанії, яка спеціалізується на проектуванні будинків і котеджів в Києві, або купити вже готовий проект. Обидва варіанти мають право на розгляд.

При аналізі варто враховувати, що будь-який куплений в інтернеті проект, не завжди можливо реалізувати в Україні, без участі архітектора. У більшості випадків, такі проекти вимагають адаптації під представлений ринок будівельних матеріалів України, державні норми і кліматичні умови.

Проектування та будівництво

 

Перед проектуванням об'єкта архітектор, насамперед цікавиться побажаннями замовника, а також досліджує місцевість, так як ландшафт і клімат часто впливають на архітектурний проект. Коли архітектор не враховує цю особливість існує велика ймовірність того, що проект вийде дорогим і неякісним. Але цього не станеться, якщо за справу береться професійна команда з досвідом і знанням своєї справи. Ви не зіткнетеся з такими труднощами, якщо довірите проектування і будівництво будинку Академії ремонту "Візантія".

Наша компанія на українському ринку з 1998 року, у нас працюють тільки досвідчені архітектори і виконроби з профільною освітою. У своїй роботі ми використовуємо якісні матеріали та спеціалізоване обладнання.

Великою перевагою роботи з Академією ремонту "Візантія" є можливість замовлення всіх етапів будівельних послуг від проектування і будівництва до дизайн інтер'єру та комплексного ремонту. Так само хочемо звернути увагу, що на етапі проектування наші архітектори, розробляють дизайн інтер'єру, тому в майбутньому вам не потрібно буде зносити стіни, переносити каналізацію, заново розводити електрику, і т.д, що економить ваш час і фінанси.

Якщо ви прийняли рішення про індивідуальне проектування і будівництво будинку більш детальну інформацію та консультацію ви можете отримати в нашому офісі, попередньо зателефонувати до нас у офіс + 38-044-494-4071, + 38-067-509-7178 і домовитись про зустріч.