Будівництво будинків - котеджів

 

Практично у кожної людини настає момент в житті, коли він хоче мати свій власний будинок - який буде спроектований і побудований відповідно до його уподобаннями, побажаннями та баченням.

Академія ремонту "Візантія" спеціалізується на комплексному підході будівельних і ремонтних робіт з 1998 року. За багато років роботи, ми зібрали команду кваліфікованих фахівців для виконання всіх видів будівельних робіт.

Будівництво будинків і котеджів - завдання складне і відповідальне, тому краще його довірити професіоналам, так як помилки низькопрофільних робітників обходяться занадто дорого.

 


Будівництво будинку з нуля

 

Якщо вас цікавить будівництво будинку з нуля, наші фахівці, які мають вищу профілну освіту і великий досвід, грамотно розроблять архітектурний проект і дизайн майбутнього будинку, йдучи на зустріч побажанням і потребам. А професійні вузькопрофільні бригади втілять його в життя за допомогою сучасної техніки і обладнання, використовуючи будівельні та оздоблювальні матеріали вищої якості.

Ми повністю контролюємо процес будівництва приватних будинків, консультуючись з замовником по основних моментах, і надаємо повну звітність по витратах в процесі всіх робіт над об'єктом. Так як у замовника не завжди є час контролювати весь процес будівництва, ми надаємо можливість і берем на себе відповідальність побудувати будинок під ключ.

Академія ремонту "Візантія" береже час і сили своїх клієнтів, тому готова повністю прийнятий на себе підбір, закупівлю і доставку всіх матеріалів для спорудження будинку. Співпрацюючи тільки з надійними і перевіреними постачальниками будівельних матеріалів і обладнання, ми гарантуємо якість і довговічність побудованого об'єкту


Будівництво котеджів в м. Києві і області

 

Академія ремонту "Візантія" пропонує своїм клієнтам якісні послуги і надає гарантію на будівництво заміських будинків в м.Києві та області. При будівництві котеджів під ключ ми керуємося бюджетом клієнта. Якщо ви маєте потребу в комфортному, красивому і надійному будинку - звертайтеся в нашу компанію, і ми втілимо ваші мрії в реальність.