Дизайн будинку

 

Емоційний комфорт - це те почуття, яке ви відчуваєте повертаючись додому. Як тільки з’являється думка облаштування житла, неминуче постає питання, як оформити інтер'єр і організувати простір таким чином, щоб в ньому було зручно не тільки вам але вашим рідним та близьким.
 

Дизайн інтер'єру приватного будинку - Візантія

 

Реалізувати стильний, функціональний, професійний дизайн інтер'єру будинку враховуючи цілі і побажання замовника - завдання відповідальне. Варто враховувати відмінності в проектуванні дизайну інтер'єру будинку і інтер'єру квартири.

  • По-перше, при розробці дизайну будинку важливо пам'ятати про гармонічне поєднання екстер'єру з інтер'єром.
  • По-друге, для того щоб будинок функціонував, як самостійний об'єкт, необхідно вирішити багато технічних питань. А саме: розміщення котельні, щитової, і інших технічних приміщень, продумати систему кондиціонування та вентиляції, вирішити питання каналізації та водопостачання.
  • По-третє, заплановані роботи над об'єктом повинні проводитися з дотриманням всіх технічних норм та правил. Ці та багато інших складних завдань потрібно вирішити, щоб мрія про ідеальний будинок стала реальністю.
  • З метою заощадити час та кошти краще таку роботу довірити професіоналам. Академія ремонту Візантія, за вашим дорученням, готова виконати повний комплекс послуг по дизайну інтер'єру від концепції до реалізації.

     

Зображення дизайн дому


Замовити дизайн інтер'єру будинку в м.Києві

 

Перед тим, як замовити дизайн інтер'єру будинку в Києві, рекомендуємо спочатку відвідати наш офіс, де ви зможете детально ознайомитись з портфоліо наших архітекторів, визначитися зі стилістикою інтер'єру та фахівцем, який буде вести ваш об'єкт.

Можете бути впевнені в якості наданих послуг, адже наша команда складається тільки з досвідчених архітекторів з вищою профільною освітою, та суттєвим досвідом.

Наша компанія заснована в 1998 році, одна з перших, хто в свій час запропонувала і застосувала високоякісний комплекс робіт по облаштуванню житлової та комерційної нерухомості, і по сьогоднішній день, ми в першу чергу, керуємося цілями і прагненнями клієнта для створення ідеального простору.

Зображення замовити дизайн дому

Щоб домовитись про першу зустріч, та отримати відповіді на питання, достатньо зателефонувати за номерами телефонів:
+38-044-494-4071, +38-067-509-7178.