Дизайн офісу

 

Досвідчений керівник помітить, що співробітники ефективніше справляються з усіма завданнями в оточенні справжньої колективної атмосфери.

На роботі люди проводять значну частину свого життя, погодьтесь, на багато приємніше працювати в затишному та функціональному офісі. Офісне приміщення має важливе значення не тільки з точки зору працівника та роботодавця, це візитка компанії, яка формує перше враження, може вплинути на кількість клієнтів, ефективність і атмосферу в компанії.

На перший погляд може скластись враження, що в плануванні офісного простору не має нічого складного, але це не зовсім так. При розробці дизайну офісу варто звернути увагу на відмінності в дизайні комерційної нерухомості та житлових приміщень. Потрібно враховувати не тільки ергономіку та будівельні норми, також санітарну та пожежну безпеку. Важливо відзначити, що офіс має відповідати не тільки законодавчим нормам та правилам, а бути функціональним для всіх: як для роботодавця, так і для працівника та клієнта.

В офісах, декорованих у відповідності зі спеціальними проектами, кожен співробітник відчуває свою значимість для великої організації, і прагне довести свою працездатність.

Створіть разом з студією дизайну “Візантія” стильний дизайн офісу, і ви відчуєте, як легко можна вести бізнес та справляти враження на клієнтів.

Сучасні тенденції розвитку фірм в Києві вимагають особливого підходу до організації робочих місць всіх учасників робочого процесу.

В першу чергу важливо правильно зустріти потенційного партнера або клієнта, тому наші дизайнери особливу увагу приділяють - приймальні, яка підкреслює рівень і статус фірми.
 


Замовити дизайн інтер'єру офісу в м. Києві

 

Ми підготуємо проект і втілимо його в реальність в обумовлені терміни. У нас ви можете замовити дизайн офісу під ключ в м. Києві за адресою  пр-т Валерія Лобановського 9/1, оф. 3.

Дизайн інтер'єру офісу, створений професійними архітекторами, буде включати детальний дизайн проект, зі всіма необхідними кресленнями та розгортками.

Архітектор, що буде працювати над вашим проектом, допоможе вам підібрати необхідні компоненти для реалізації сучасного приміщення для бізнесу. Стиль, перепланування, оздоблення і декорації стін, колірне сприйняття, якісні матеріали та меблі, додаткові аксесуари - всі ці складові ми підберемо відповідно до ваших вимог та бюджету. Вартість розробки дизайну офісів в студії дизайну Візантія безпосередньо залежить від ваших уподобань, побажань, обсягів робіт та площі, з загальними цінами на дизайн проект ви можете ознайомитись за посыланням.

Вибір завжди залишається за клієнтом, який може обмежити дизайнера рамками цінового діапазону робіт, смаками керівництва або нормами корпоративної етики. Ми радо виконаємо всі ваші побажання, і створимо сучасний офіс на вищому рівні.