Дизайн інтер'єру портфоліо

 

Академія ремонту "Візантія" є однією з небагатьох компаній в Україні, котра займається не тільки створенням комп'ютерної моделі дизайну інтер'єру, але й виконує його подальшу реалізацію, дотримуючись високих стандартів якості.

Переконатися в цьому можна переглянувши розділ об'єкти, де представлені фотографії вже реалізованих проектів.

Завдяки багаторічному досвіду в розробці, плануванні та реалізації комплексних інтер'єрних рішень, ви можете бути впевнені, що концепція проекту та його реалізація буде відповідати вашим очікуванням. Дизайн інтер'єру (візуалізації, фото, відео)

В портфоліо ви можете ознайомитися з візуалізаціями робіт наших архітекторів дизайнерів з фотографіями реалізованих об'єктів.

Галерея об'єктів

Изображение проекта дома


В даному розділі викладено більше 700 фотографій реалізованих об'єктів

Галерея проектів

Изображение проекта дома


Представлені приклади візуалізації проектів

Відео

Изображение видео проекта дома


Представлені відеоролики деяких об'єктів і проектів

На сайті в розділах портфоліо представлені не всі зображення наших проектів і об'єктів, більш детально з портфоліо наших дизайнерів архітекторів ви можете ознайомитись в офісі, який знаходиться за адресою: Київ, пр-т Валерія Лобановського, 9/1, оф. 3, Академія ремонту "Візантія". Для цього достатньо зателефонувати нам, та домовиться про зустріч у зручний для вас час. Телефони: + 38-044-494-4071, + 38-067-509-7178

Авторські права на всі зображення (фото, відео, візуалізації) належать дизайн студії «Візантія», використання матеріалів можливе лише при наявності письмового дозволу.