Ціни на будівельні послуги

 

Академія ремонту "Візантія" працює на ринку архітектурно-будівельних послуг України з 1998 року. При стабільно високій якості будівельних послуг, наші ціни залишаються оптимальними.

Надаючи послуги, наша команда, в першу чергу, керуємося побажаннями і потребами замовника. Ми використовуючи тільки якісні матеріали і сучасні технології. У нас працюють тільки професіонали, з вищою профільною освіту, і досвідом роботи не менше 10 років. Замовлення всього комплексу послуг, від проекту до повної його реалізації, в одній компанії, позбавити Вас від зайвої витрати часу і сил.

Також, клієнти компанії"Візантія" можуть скористатися знижками, згідно дисконт-листа, на закупівлю будівельних і декоративних матеріалів, що є непоганою економією коштів.

Більш детально ознайомиться з ціноутворенням Академії ремонту"Візантія" можна перейшовши за посиланнями:

Ціна на комплексний ремонт

 
Дизайн-проект інтер'єру і комплексний ремонт квартир вимагає чималих грошових інвестицій. З метою економії, зробити першокласний дизайн-проект і комплексний ремонт своїми силами навряд чи вийде, так як потрібно володіти не тільки творчим складом розуму, а й спеціалізованими знаннями, навичками і досвідом.

 Якщо ви вирішили скористатися послугами компанії, ми пропонуємо Вам комплексне обслуговування від проектування до повної реалізації. Основна перевага комплексного підходу з облаштування житлової та комерційної нерухомості в тому, що весь спектр необхідних послуг і робіт виконує одна будівельна компанія, яка несе відповідальність за всі етапи роботи, і надає гарантію. Згідно дизайн-проекту, а також оцінивши стан Вашої нерухомості, враховуючи Ваші побажання, виконроб прораховує детальний кошторис на комплексний ремонт і надає графік робіт і виплат, відповідно ціна і терміни не стануть для вас неприємною несподіванкою.
Звернувшись до нас, Ви будете задоволені результатом, нашого з Вами співпраці.

Ознайомитися з фотографіями реалізованими об'єктами Ви можете в розділі ОБ'ЄКТИ .