Ціни на ремонт

 

Приступаючи до ремонту своєї квартири, будинку або офісу у вас може виникнути маса технічних і організаційних питань, вирішити які раціонально і вчасно складно. Зрозуміло, що питання ціни на ремонт стане одним з першочергових. І це не дивно. Адже всі ми хочемо отримати послуги хорошої якості, позбавити себе від труднощів, які виникають при самостійному плануванні та проведенні ремонту, і не потрапити до рук шахраїв, охочих заробити тут і зараз.

Академія ремонту "Візантія" запевняє вас в тому, що провести ремонт грамотно, в термін і з дотриманням вашого бюджету - завдання здійсненне.

Ми розуміємо, як важливо для вас довірити багатоетапний і масштабний процес зміни вашого приміщення фахівцям, які знають досконально свою справу, дізнатися якою буде ціна за м2 перед початком ремонту.

  Изображение Как узнать какой будет цена за ремонт

 

Як дізнатися якою буде ціна за ремонт?

 

При особистій зустрічі в нашому офісі познайомитесь з прикладами реалізованих нами проектів; розкажете про свої побажання та вподобання щодо втілення змін у вашій квартирі, котеджі, офісному приміщенні; ми ознайомимося з вашим дизайн проектом, а якщо ви тільки думаєте про можливість створення чіткого, зрозумілого і 100% реалізованого дизайн проекту, наші архітектори виконають його. Приступаючи до ремонту, ви зможете побачити, як в результаті буде виглядати будинок вашої мрії; після виїзду виконроба на ваш об'єкт, оцінки стану приміщення в цілому, для вас буде підготовлений ​​детальний кошторис з переліком необхідних робіт , ви точно дізнаєтесь вартість комплексного ремонту, яка буде сформована на основі технічно продуманих рішень з нашого боку.

Вартість комплексного ремонту

 

Після узгодження всіх етапів і вартості, ми підписуємо договір з нашими замовниками, де обумовлені всі умови співпраці, прописані чіткі терміни щодо виконання ремонтних робіт. Чому зручно замовити комплексний ремонт в компанії «Візантія»?
Наші фахівці - це кваліфіковані штатні співробітники, які пройшли жорсткий відбір перед прийомом на роботу, і так само пройшли навчання і стажування у виробників будівельних, декоративних матеріалів; кожен майстер займається тільки своїм напрямком, у нас немає робітників «на всі руки»; в нашій команді - виконроби, архітектори, інженери з досвідом роботи від 10 років; роботи будуть проведені якісно, ​​професійно, з чітким знанням майбутнього результату; ви отримаєте гарантію на проведені роботи; якщо ви захочете замовити у нас дизайн проект, то над ним будуть злагоджено працювати архітектор-дизайнер, прораб, вузькопрофільні спеціалісти; наша мета - створити гармонійний неповторний інтер'єр вашого будинку, який допоможе виявити ваш власний індивідуальний стиль, реалізувати його у вашій квартирі, офісі, магазині.