Дизайн магазину

 

Згідно американських досліджень професійно оформлений дизайн інтер'єру магазину здатний підвищити продажі від 20% до 40%. Прислів’я «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму», є доречним і до дизайну інтер'єру магазину. Завдяки грамотно спроектованому торговому приміщенню власники великих мереж і невеличких магазинів зможуть залучити більшу кількість покупців, тим самим збільшивши не лише свій прибуток, а також зайнявши відмінну від конкурентів позицію для покупців.
 

Перше, що бачить покупець - це вивіска, буквально за лічені секунди ви маєте зацікавити клієнта зайти саме до вашого магазину. Але це ще не все, за результатами досліджень, 85% людей, увійшовши в магазин, повертають направо і йдуть уздовж правої стіни. І саме при вході здійснюється 60% продажів. Тому, важливо виділити саме цю зону. Вирішити це та інші завдання допоможуть наші висококваліфіковані дизайнери з багаторічним досвідом, практикою і знаннями сучасних світових тенденцій в області дизайну і архітектури.

Наша команда готова розробити професійний проект магазину, враховуючи вашу цільову аудиторію, товар, конкуренцію, виділивши переваги і виправивши недоліки простору.


Замовити дизайн інтер'єру магазину в м. Києві

 

У Києві величезна кількість різноманітних магазинів, торгових центрів, але не всі є однаково популярними серед жителів міста та туристів. Маючи такий же самий бюджет, як і конкуренти, ви можете отримати різні результати, тут головне грамотно інвестувати. Клієнти студії дизайну «Візантія», завдяки довгостроковим відносинам, які склалися з багатьма виробниками будівельних матеріалів, меблів, освітлення, декору, і так далі, мають можливість скористатися знижками від наших партнерів. А грамотний дизайн проект вашого магазину, вбереже вас від зайвих переробок, тим самим заощадивши час та кошти.

Вартість дизайну інтер'єру магазину залежить від багатьох чинників, які можуть вплинути на стиль інтер'єру і складність виконання робіт. А саме: площі та специфіки вашого приміщення, позиціювання вашої компанії, асортименту та його цінової політики, вподобань і побажань замовника, і т.д.

 


Більш детальну інформацію стосовно дизайну інтер'єру магазину в Києві, ви можете дізнатись у нас в офісі, бажано попередньо зателефонувати та домовитись про зустріч. Телефони: + 38-044-494-4071, +38-067-509-7178